Godzina | Przystanek |
---|---|
11:20 | Kraków MDA |
11:26 | Kraków AGH/UR |
11:28 | Kraków Jubilat |
11:32 | Kraków Rondo Matecznego |
11:38 | Kraków Borek Fałęcki |
12:01 | Myślenice Estakada |
12:28 | Skomielna Biała Skrzyżowanie |
12:33 | Rabka Zdrój Rabka- Zabornia |
12:47 | Klikuszowa Klikuszowa |
13:00 | Nowy Targ Dworzec Autobusowy |
13:10 | Szaflary Wieś |
13:13 | Bańska Niżna Bańska Niżna |
13:17 | Biały Dunajec Kościół |
13:21 | Biały Dunajec Górny |
13:23 | Poronin PKP |
13:33 | Zakopane Dworzec Autobusowy ul. Chramcówki 35 |