Godzina | Przystanek |
---|---|
11:25 | Zakopane Dworzec Autobusowy ul. Chramcówki 35 |
11:34 | Poronin PKP |
11:36 | Biały Dunajec Górny |
11:40 | Biały Dunajec Kościół |
11:43 | Bańska Niżna Bańska Niżna |
11:46 | Szaflary Wieś |
12:00 | Nowy Targ Dworzec Autobusowy |
12:06 | Klikuszowa Klikuszowa |
12:20 | Rabka Zdrój Rabka- Zabornia |
12:25 | Skomielna Biała Skrzyżowanie |
12:53 | Myślenice Estakada |
13:17 | Kraków Borek Fałęcki |
13:22 | Kraków Rondo Matecznego |
13:26 | Kraków Jubilat |
13:28 | Kraków AGH/UR |
13:30 | Kraków Plac Inwalidów |
13:35 | Kraków MDA |