Godzina | Przystanek |
---|---|
14:35 | Zakopane Dworzec Autobusowy ul. Chramcówki 35 |
14:44 | Poronin PKP |
14:46 | Biały Dunajec Górny |
14:50 | Biały Dunajec Kościół |
14:53 | Bańska Niżna Bańska Niżna |
14:56 | Szaflary Wieś |
15:10 | Nowy Targ Dworzec Autobusowy |
15:16 | Klikuszowa Klikuszowa |
15:30 | Rabka Zdrój Rabka- Zabornia |
15:35 | Skomielna Biała Skrzyżowanie |
16:03 | Myślenice Estakada |
16:27 | Kraków Borek Fałęcki |
16:32 | Kraków Rondo Matecznego |
16:36 | Kraków Jubilat |
16:38 | Kraków AGH/UR |
16:40 | Kraków Plac Inwalidów |
16:45 | Kraków MDA |