Godzina | Przystanek |
---|---|
07:25 | Kraków MDA |
07:31 | Kraków AGH/UR |
07:33 | Kraków Jubilat |
07:37 | Kraków Rondo Matecznego |
07:42 | Kraków Bieżanowska |
07:44 | Kraków Prokocim Szpital |
08:26 | Brzesko Szpital |
08:27 | Brzesko ul.Królowej Jad.końcow |
08:30 | Brzesko Uczestników Ruchu Opor |
08:33 | Brzesko Park |
08:35 | Okocim skrzyż. Poręba Spytkows |
08:40 | Uszew Uszew |
08:42 | Zawada Uszewska ZawadaUszewska |
08:43 | Gnojnik Gnojnik |
08:47 | Gosprzydowa |
08:50 | Tymowa Tymowa |
08:52 | Tworkowa Tworkowa |
08:54 | Jurków Jurków |
08:56 | Czchów Miasto |
08:57 | Czchów Szpital |
08:58 | Czchów Zapora |
09:01 | Wytrzyszczka Wytrzyszczka |
09:03 | Witowice Dolne Witowice Dolne |
09:05 | Witowice Górne Witowice Górne |
09:07 | Łososina Dolna Biała |
09:09 | Łososina Dolna Centrum Zatoka |
09:12 | Tęgoborze Just |
09:14 | Tęgoborze Tęgoborze |
09:21 | Dąbrowa Dąbrowa |
09:22 | Wielogłowy Wielogłowy |
09:28 | Nowy Sącz Tarnowska |
09:30 | Nowy Sącz Bulwar Narw.-Most II |
09:33 | Nowy Sącz Rejtana |
09:35 | Nowy Sącz MDA |