Godzina | Przystanek |
---|---|
10:10 | Nowy Sącz MDA |
10:12 | Nowy Sącz Rejtana |
10:16 | Nowy Sącz Bulwar Narw.-Most II |
10:18 | Nowy Sącz Tarnowska |
10:21 | Nowy Sącz Tarnowska Zabełcze |
10:25 | Wielogłowy Wielogłowy |
10:26 | Dąbrowa Dąbrowa |
10:29 | Kurów Kurów |
10:33 | Tęgoborze Tęgoborze |
10:35 | Tęgoborze Just |
10:37 | Bilsko Roćmirowa |
10:38 | Łososina Dolna Centrum Zatoka |
10:41 | Łososina Dolna Biała |
10:43 | Witowice Górne Witowice Górne |
10:45 | Witowice Dolne Witowice Dolne |
10:47 | Wytrzyszczka Wytrzyszczka |
10:50 | Czchów Zapora |
10:52 | Czchów Szpital |
10:54 | Czchów Miasto |
10:57 | Jurków Jurków |
10:59 | Tworkowa Tworkowa |
11:01 | Tymowa Tymowa |
11:04 | Gosprzydowa |
11:07 | Gnojnik Gnojnik |
11:08 | Zawada Uszewska ZawadaUszewska |
11:10 | Uszew Uszew |
11:11 | Uszew Skrzyżowanie |
11:13 | Okocim Las |
11:14 | Okocim skrzyż. Poręba Spytkows |
11:17 | Brzesko Browarna |
11:20 | Brzesko Uczestników Ruchu Opor |
11:23 | Brzesko ul.Królowej Jad.końcow |
11:24 | Brzesko Szpital |
12:06 | Kraków Prokocim Szpital |
12:09 | Kraków Bieżanowska |
12:13 | Kraków Rondo Matecznego |
12:17 | Kraków Jubilat |
12:19 | Kraków AGH/UR |
12:21 | Kraków Plac Inwalidów |
12:25 | Kraków MDA |