Godzina | Przystanek |
---|---|
12:00 | Kraków MDA |
| | Kraków Plac Inwalidów |
12:06 | Kraków AGH/UR |
| | Kraków Konopnickiej |
12:12 | Kraków Rondo Matecznego |
12:17 | Kraków Bieżanowska |
12:20 | Kraków Prokocim Szpital |
13:00 | Brzesko ul.Królowej Jadwigi k. |
13:02 | Brzesko Uczestników Ruchu Opor |
13:12 | Uszew Uszew |
13:15 | Gnojnik Gnojnik |
13:22 | Tymowa Tymowa |
13:26 | Jurków Jurków |
13:28 | Czchów Miasto |
13:29 | Czchów Szpital |
13:30 | Czchów Zapora |
13:33 | Wytrzyszczka Wytrzyszczka |
13:35 | Witowice Dolne Witowice Dolne |
13:39 | Łososina Dolna Biała |
13:41 | Łososina Dolna Łososina Dolna |
13:46 | Tęgoborze Tęgoborze |
| | Dąbrowa Dąbrowa |
13:53 | Wielogłowy Wielogłowy |
13:59 | Nowy Sącz Tarnowska |
14:01 | Nowy Sącz Bulwar Narwiku- Most |
14:03 | Nowy Sącz Kilińskiego Stadion |
14:05 | Nowy Sącz Rejtana |
14:30 | Nowy Sącz MDA |
14:32 | Nowy Sącz Rejtana |
14:34 | Nowy Sącz Kilińskiego Stadion |
14:36 | Nowy Sącz Lwowska Galeria |
14:38 | Nowy Sącz Lwowska Cmentarz |
14:40 | Nowy Sącz Miasteczko Galicyjsk |
14:45 | Piątkowa Mystków |
14:46 | Paszyn I |
14:47 | Paszyn II |
14:48 | Paszyn III |
14:49 | Mszalnica Wolniki |
14:50 | Cieniawa Podlesie |
14:51 | Cieniawa Cieniawa |
| | Cieniawa Podgóra |
14:53 | Ptaszkowa Podgóra |
14:54 | Ptaszkowa Ptaszkowa |
14:56 | Stara Wieś Stara Wieś |
14:57 | Siołkowa Browar |
14:58 | Grybów Strzylawki |
15:00 | Grybów Topolowa |