Godzina | Przystanek |
---|---|
15:40 | Gorlice ul.Wyszyńskiego Osied |
15:42 | Gorlice ul.Michalusa Fabryka |
| | Gorlice ul.Michalusa Dom Kultu |
15:43 | Gorlice ul.Biecka Matizol |
15:44 | Gorlice ul.Biecka Forest |
15:47 | Gorlice ul.Legionów |
15:49 | Gorlice ul.Kościuszki |
15:51 | Gorlice Zawodzie II Cerkiew |
15:52 | Ropica Polska Tarasowa |
15:53 | Ropica Polska Kościół |
15:54 | Ropica Polska I |
15:55 | Ropica Polska Wodociagi |
15:56 | Szymbark Bystra |
| | Szymbark I |
15:57 | Szymb. Bielanka |
15:58 | Szymbark Watra |
15:59 | Szymbark Szkoła |
16:00 | Szymbark Zimna Woda |
16:01 | Szymbark Łęgi |
16:02 | Szymbark Granica |
16:04 | Ropa Skrzyżowanie |
| | Ropa Ropska Góra |
16:07 | Gródek Ropska Góra |
16:09 | Grybów Sośnie |
16:12 | Biała Niżna Stolarnia |
| | Biała Niżna |
16:15 | Grybów Topolowa |
16:16 | Grybów Strzylawki |
16:17 | Siołkowa Browar |
16:18 | Stara Wieś Stara Wieś |
16:20 | Ptaszkowa Ptaszkowa |
| | Ptaszkowa Podgóra |
16:21 | Cieniawa Podgóra |
16:23 | Cieniawa Cieniawa |
16:24 | Cieniawa Podlesie |
16:25 | Mszalnica Wolniki |
16:26 | Paszyn III |
16:27 | Paszyn II |
16:28 | Paszyn I |
16:29 | Piątkowa Mystków |
16:34 | Nowy Sącz Miasteczko Galicyjsk |
16:36 | Nowy Sącz Lwowska Cmentarz |
16:38 | Nowy Sącz Lwowska Galeria |
16:40 | Nowy Sącz Kilińskiego Stadion |
16:42 | Nowy Sącz Rejtana |
16:55 | Nowy Sącz MDA |
16:57 | Nowy Sącz Rejtana |
16:59 | Nowy Sącz Kilińskiego Stadion |
17:01 | Nowy Sącz Bulwar Narwiku- Most |
17:03 | Nowy Sącz Tarnowska |
| | Wielogłowy Wielogłowy |
17:12 | Dąbrowa Dąbrowa |
17:19 | Tęgoborze Tęgoborze |
17:24 | Łososina Dolna Łososina Dolna |
17:26 | Łososina Dolna Biała |
17:30 | Witowice Dolne Witowice Dolne |
17:32 | Wytrzyszczka Wytrzyszczka |
17:35 | Czchów Zapora |
17:36 | Czchów Ośrodek Zdrowia |
17:37 | Czchów Miasto |
17:39 | Jurków Jurków |
17:43 | Tymowa Tymowa |
17:50 | Gnojnik Gnojnik |
17:53 | Uszew Uszew |
18:03 | Brzesko Uczestników Ruchu Opor |
18:05 | Brzesko Królowej Jadwigi |
18:45 | Kraków Prokocim Szpital |
18:48 | Kraków Bieżanowska |
18:53 | Kraków Rondo Matecznego |
18:57 | Kraków Konopnickiej |
18:59 | Kraków AGH |
19:01 | Kraków Plac Inwalidów |
19:05 | Kraków MDA |