Kariera

Kariera

Aktualne oferty pracy

Firma Szwagropol Sp. Jawna przyjmie do pracy - zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Poszukujemy chętnych na stanowisko kierowcy z okolic Zakopanego, Krakowa, Nowego Sącza.

KIEROWCA AUTOBUSU

Opis stanowiska:

-obsługa linii regularnych

-dbanie o porządek w autobusie

-preferowana forma współpracy: umowa o pracę, działalność gospodarcza lub umowa zlecenie

Wymagania:
-odpowiednie kwalifikacje zawodowe uprawniające do przewozu pasażerów autobusem, karta kierowcy

-umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność

-doświadczenie w prowadzeniu autobusu

Aplikacje (CV) proszę przesyłać na kadry@szwagropol.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych”