Kariera

Kariera

Aktualne oferty pracy

Firma Szwagropol Sp. Jawna przyjmie do pracy - zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Mechanika autobusowego

Opis stanowiska:

  • bieżące naprawy, usuwanie usterek
  • wykonywanie przeglądów oraz konserwacji

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe mechaniczne
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność
  • obsługa urządzeń warsztatowych
  • doświadczenie mile widziane

Elektryka autobusowego

  • bieżące naprawy elektryczne
  • usuwanie usterek diagnostycznych

Wymagania:

  • obsługa komputera diagnostycznego
  • naprawa alternatorów i rozruszników
  • doświadczenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kadry@szwagropol.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.