O nas

Nasza firma rozpoczęła działalność transportową w 1993 roku. Od samego początku rozpoczęliśmy wykonywanie kursów na regularnych liniach z Krakowa do Zakopanego, a następnie do Nowego Sącza, łącząc tym samym największe miasta województwa małopolskiego. W ostatnich latach, po długich namowach ze strony wielu klientów uruchamialiśmy kolejne linie. Dziś po ponad 30 latach funkcjonowania nasze autobusy obsługują 6 linii regularnych z Krakowa do: Zakopanego, Nowego Sącza, Bukowiny Tatrzańskiej, Krynicy-Zdrój oraz Szczawnicy.

Na wszystkich liniach, które każdego dnia przemierzają drogi Małopolski, jeżdżą komfortowe, zadbane autokary, które są najlepszą wizytówką naszej firmy. Udogodnienia, takie jak klimatyzacja w upalne dni oraz sprawnie działające ogrzewanie w czasie trzaskających mrozów sprawiają, że wielu klientów wybiera wyłącznie połączenia naszej firmy.

Kierowcy pracujący w naszej firmie są doświadczeni, odpowiedzialni i kulturalni. Mając na uwadze czas i zobowiązania pasażerów zawsze dokładają wszelkich starań, aby dojechać do celu przede wszystkim bezpiecznie w czasie wyznaczonym przez rozkład jazdy.

Aby jak najbardziej ułatwić klientom korzystanie z naszych połączeń oprócz sieci punktów przedsprzedaży biletów uruchomiliśmy własny sklep internetowy, w którym bez żadnego wysiłku i bez konieczności wychodzenia z domu możecie Państwo zakupić bilet na nasze linie.

Jeżeli zależy Państwu na komforcie i bezpieczeństwie zapraszamy do korzystania z naszych linii!

Szwagropol - autobus